facebook

ROZVOZ INKO

 

BEZPLATNÉ ZÁVOZY ZDRAVOTNÍHO MATERIÁLU A INKONTINENCE


Vážená paní doktorko, pane doktore,


rádi bychom Vám nabídli spolupráci, která bude přínosem pro Vás i Vaše pacienty. Naše firma se specializuje také na bezplatný dovoz pomůcek pacientům až do bytu. Rozvoz zboží zajišťujeme ve vlastní režii, jedině tím můžeme zaručit kvalitu této služby. Zákazníkům zavoláme a domluvíme se na přesném čase. Většina pomůcek je předána následující den po obdržení Vámi vystaveného poukazu (poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku).
JAK FUNGUJE SPOLUPRÁCE V PRAXI

  • Vyplněný a podepsaný poukaz (poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku)vložte do bezplatné obálky. Obálka je již ofrankovaná, tudíž neplatíte poštovné.
  • Po obdržení obálky expedujeme zásilku na uvedenou adresu pacienta.
  • Pokud máme od Vás telefonní číslo na pacienta, tak mu obratem voláme a domlouváme se na termínu, který pasuje pacientovi, jelikož se přispůsobíme zákazníkovi. Není to jako u ostatních firem, které zasílají poštou nebo kurýrem a ten většinou jen oznámí přibližný čas doručení.
  • Pacient obdrží Vámi zvolený druh pomůcky a její počet ( nezamněnujeme!! ).
  • Celý proces dodání zásilky k pacientovi do rukou je vyřízen v drtivé většině do 1 až 2 pracovních dnů od doručení poukazu.


Minimální hodnota poukazu pro bezplatný závoz k pacientovi musí být 500,- Kč.Výhody pro Vás

Tato služba zvyšuje hodnocení Vaší zdravotní péče ze strany pacienta. Na požádání jsme schopni zajistit pro Vás do ordinace, nebo přímo pacientovi vzorky inkontinenčních pomůcek na vyzkoušení. Každý spolupracující lékař má možnost využít našeho slevového a bonusového systému. Pro bližší informace ke své slevě si volejte našeho obchodního zástupce, +420 774 232 581.

Přijímáme také objednávky zdravotního materiálu pro Vaši praxi. Dodání zboží je v rámci okresu Šumperk, Zábřeh a Mohelnice zdarma.

 

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a těšíme se na spolupráci.


Vyzkoušením naší služby jen získáte, nic Vás nebude stát.

Pobočka Šumperk

Pobočka Mohelnice

Pobočka Zábřeh