facebook

Služby

Naše prodejna neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří si v naší nabídce vyberou vždy přesně to, co hledají. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Věříme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

Poradenství

Poradenství je velmi důležité nejen pro laiky, neboť v rychlém tempu technologického vývoje se v novinkách na trhu vyzná jen skutečný odborník. Neváhejte nás tedy navštívit v naší prodejně s jakýmkoli problémem či dotazem. Náš zaškolený a zcela profesionální personál Vám všechny dotazy ochotně zodpoví.

Dovoz

Plně si uvědomujeme, že při koupi rozměrných produktů může být problematické dopravit je na místo určení. Proto Vám nabízíme možnost dovozu až na Vámi určené místo. Pokud nejste vlastníkem osobního automobilu, popřípadě automobilu s větším nákladovým prostorem, jistě Vám přijde tato služba k užitku. Proč složitě shánět automobil, když tento problém můžeme vyřešit za Vás?

Pobočka Šumperk

Pobočka Mohelnice

Pobočka Zábřeh